Sitenin İçeriğini Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekir. Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın.
Zac Efronj Röpörtaj...... Asdsdadcopy

Sitenin İçeriğini Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekir. Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın.
Zac Efronj Röpörtaj...... Asdsdadcopy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaMp3Latest imagesKayıt OlGiriş yap

Zac Efronj Röpörtaj......

3 posters
YazarMesaj
Ĉзмяέsҝiz
Admin
Admin
Ĉзмяέsҝiz

Zac Efronj Röpörtaj...... Empty
MesajKonu: Zac Efronj Röpörtaj......   Zac Efronj Röpörtaj...... Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 5:53 pm

Sevgili zac öncelikle meraba uzun zamandır röp. yapmamıştık

Z.E: Evet sizi çok özledim gerçekten (gülüyor)

Hani bir önceki röpörtajımızda söz vermiştin ya hatırlıyormusun?

(hafif kahalı bir cümle ile)evet özel hayatımdan bir sonraki röpörtajda dürüstlükle cevap vermekti

Başlayalım o zaman ne dersin ?

(hafif kızarma) olur başlayalım..

vanessa anne hudgens'i 1 cümle ile anlat ?

zeki ollduğu kadar fedakar hatta çok iyi. (gülüyor hafif)

Vanessa hudgens'e ne zaman aşık oldun..

Onunla beraber olduktan sonra .Çünki ben bir kişiye aşık olmayı beklemem hoşlantım varsa hemen açarım kendimi.

ne tür kızlar zac ?

esmer ,orta yada kısa boylu,sakin eğlenceli,sempatik,güzel ve en önemlisi fedakar ve iyi..Aaa unutmadan bide sarışın olmasın (kahkaha) !

niye sarışın olmasın ashley'den hoşlanmıyormusun?

(gülüyor) hayır ashley'yi beğenirim.Ama sadece sarışın kız pek beğenmem .Ancak sarışın olcaksada aşırı güzel olmalı(gülüyor hafif) Sarışınlar esmerlere oranla daha yapay duruyorlar ve çok açık tenli olanları var.O yüzden beyenmiyorum.

niye uzun boylu değil bizim gördüğümüz kadarıyla uzun sevgililerinde oldu?

(düşünüyor bir süre) Uzun boylu kadın açıkçası çok zor oluyor.Barlara disko bar'lara gidemiyorum onlarla.Çünkü kötü niyetli bazı insanların bu tür kadınlara çok ilgisi var.Korumak zor oluyor heran onu düşünürsünüz ve bişey olacakm mı acaba diye korkarsınız.Bende böyle oluyor başkalarını bilmem.Ve ayrıca çok dikkat çekici ve görkemli gözüküyor benim yanımda.

high school musical in bet on it ve you are the music in me şarkılarının türk bestecisi keremcem için ne düşünüyorsun?

açıkçası biz ekip olarak böyle bir başarı beklemiyorduk.Müzik editörümüz ve yönetmenimiz türkiye dediğinde ; türkiyede besteci az ve müzikal'e göre şarkı yapan olmaz diye düşünmüştük.Ama bu işe giriştik ve bize verilen ilk besteci adı keremcem oldu.Şu anda bet on ıt ve you are the music in me özelliklede you are the music in me çok beyeni topladı.Ekip olarak açıkcası türkiyede başarılacağına inanmıyorduk ama sonucunda çok ama çok şaşırdık anlatamam..

nasıl buldunuz türk besteciyi ?

onu canlı yanımızda göremedik londra galasına konser nedeniyle gelmedi ama resimlerine yorum yapılacak olursa çok aşırı derece'de yakışıklı diyebiliriz ashley çok beyendi mesela ..Size bir sır verecek olursam odasının köşe sanatçıları bölümünde keremcem bulunmakta.

hiç bir kadından tokat yediğiniz oldumu?

evet açıkçası baya oldu ama benimde onlara hafif tokat attığım olmuştur..

bu röp.'ı okuyanlar şaşıracak doğrusu ne yaptılarda tokat attınız mesela?

ya tokat atmak derken öyle tokat bile diyil yani oyun oynar gibisine bişey yani tokat atmak gibi ağır bişey diyil. Mesela mesela demiyimde bir örnek gösteriyim birlikte olduğum bir kadın beni aldatmıştı ve bende gerekeni yaptım

ünlü olmak hayranlarını peşinde koşması ne gibi bir duygu?

bazen iyi bazen kötü.İnsanların beni sevdiği bana değer verdiği bana mutluluk katıyor.Ama benim sevdiklerimi eleştirmeleri kötü oluyor.

sevdiğim kişiler derken nasıl eleştiri yani?

yani geçen gün benim adıma açılmış bir forumu geziyordum.Ve şu başlığın altında yatan yazıyı okumaya başladım..Ashley çirkin zac yakışıklı..Eğer beni sevicekseniz bana değer vericekseniz ozaman benim değr verdiklerime sevdiklerime karşı saygılı olmalısınız onlar hakkında kötü düşünmemelisiniz

galiba yılı en eğlenceli röp.'ını yaptık senle son olarak ne mesaj göndermek istersin hayranlarına?

blehum yasasına uyun ve beni unutmayın sizleri çok seviyorum...

içinde turkish keremcem gibi kelimeler geçince çoook merak ettim ve ing hocama tercume ettirdim ..
http://hepsifanclubb.benimforum.org
aяdaмüqє
Moderatör
sıra adı
Moderatörsıra adı
aяdaмüqє

MesajKonu: Geri: Zac Efronj Röpörtaj......   Zac Efronj Röpörtaj...... Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 3:19 pm

saoL
http://www.supersinif.eniyiforum.net
мєЯωє˚[Ч.Ч]
Co-Admin
sıra adı
Co-Adminsıra adı
мєЯωє˚[Ч.Ч]

MesajKonu: Geri: Zac Efronj Röpörtaj......   Zac Efronj Röpörtaj...... Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 9:27 pm

saoL cnm =)
http://hepsifanclubb.benimforum.org/forum.htm
aяdaмüqє
Moderatör
sıra adı
Moderatörsıra adı
aяdaмüqє

MesajKonu: Geri: Zac Efronj Röpörtaj......   Zac Efronj Röpörtaj...... Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 3:57 pm

saol
http://www.supersinif.eniyiforum.net

Zac Efronj Röpörtaj......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexander R. Röpörtaj
» Kristen Stewart Röpörtaj