Sitenin İçeriğini Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekir. Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın.
Günlük GS Gazetesi -1- Asdsdadcopy

AnasayfaMp3Kayıt OlGiriş yap

Günlük GS Gazetesi -1-

YazarMesaj
aяdaмüqє
Moderatör
sıra adı
Moderatörsıra adı
aяdaмüqє

Günlük GS Gazetesi -1- Empty
MesajKonu: Günlük GS Gazetesi -1-   Günlük GS Gazetesi -1- Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 3:47 pm

İlle de Oliveira
Brezilyalı golcü, Aslan´ın gündeminden düşmüyor. İspanyol medyası, Galatasaray´ın sambacı için kulübü Real Betis´e 5 milyon Euro teklif ettiğini öne sürdü.
Sarı-Kırmızılı ekip, iki yıldır transfer listelerinde bulunan Ricardo Oliveira’dan vazgeçmiyor. Bu oyuncu konusundaki ısrarını sürdüren Galatasaray’ın Frank Rijkaard’ın da çok istediği Brezilyalı golcüyü renklerine bağlamak için çalışmalarına hız verdiği kaydedildi. İspanyol basını, Atletico Madrid’in Arjantinli kalecisi Leo Franco ile anlaşan Cim Bom’un yine La Liga’da transfer arayışını devam ettirdiğini öne sürdü. Real Betis’e yakınlığıyla bilinen isimli internet sitesi Aslan’ın Yeşil-Beyazlı kulüple temasa geçerek, sambacı forveti istediğini açıkladı. Haberde Galatasaray’ın 29 yaşındaki yıldız için 5 milyon Euro’luk bir teklifte bulunduğu kaydedildi.

16 maçta, 6 gol attı
İspanya 1. Ligi’ne veda eden Real Betis’in yüksek maaş alan oyuncuları ve yıldızları, uygun teklifler karşısında satması bekleniyor. Yeşil-Beyazlı ekibe devre arasında Real Zaragoza’dan gelen Ricardo Oliveira forma giydiği 16 karşılaşmada 6 gol atıp, bir asist yaptı. Brezilyalı golcünün, kulübüyle 2013 yılı haziran ayı sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor. 13 kez Brezilya Milli Takımı formasını da giyen Oliveira bu maçlarda 4 kez fileleri havalandırdı.
'İki stoper lazım'
Rijkaard, Galatasaray´daki en önemli eksiği tespit etti. Hollandalı çalıştırıcının, 1 yerli, 1 yabancı olmak üzere 2 stoper istediği öğrenildi. Adaylar Oleguer ve Orhan Şam.
Galatasaray’a resmi imzayı atar atmaz kolları sıvayıp, çalışmaya koyulan Frank Rijkaard’ın maç kasetlerinden her futbolcunun kişilik özelliklerine kadar incelediği biliniyor. Amsterdam’da Futbol Şubesi Sorumlusu Haldun Üstünel ile bir araya gelen Hollandalı teknik adamın, takımdaki en önemli eksiği savunma hattındaki problem olarak belirlediği öğrenildi. Rijkaard’ın geçen sezon sakatlıklar ve cezalar nedeniyle defansta yaşanan problemi de gözönüne alarak, Sarı-Kırmızılı ekibe 1 yerli, 1 de yabancı olmak üzere en az 2 stoper transfer edilmesini istediği kaydedildi.

Coloccini de listede...Başarılı teknik adamın, sakatlığı nedeniyle verimsiz bir sezon geçiren Emre Güngör’ü gözden çıkardığı, Servet Çetin ve Emre Aşık’ın ise kalması yönünde rapor verdiği ifade edildi. Frank Rijkaard’ın yabancı olarak istediği ilk ismin Oleguer olduğu bildirildi. Rijkaard’ın Barcelona’nın başındayken savunmadaki gözdelerinden olan 29 yaşındaki futbolcunun, Hollandalı çalıştırıcının ayrılmasıyla birlikte bileti kesilmişti. Geçen sezon başında Ajax’a giden ve 2011’e kadar sözleşme imzalayan Oleguer’in bonservis bedeli de 3 milyon Euro civarında, yani oldukça makul. Oleguer’in aynı zamanda sağbek oynayabilmesi de bu
transferi Cim Bom açısından cazip kılıyor. Sarı-Kırmızılılar’ın gündemindeki diğer oyuncu Avustralyalı Lucas Neill’e ise yüksek ücret talep etmesi nedeniyle Rijkaard’ın çok sıcak bakmadığı öğrenildi. Adaylar arasında bulunan bir diğer isim de Fabricio Coloccini... Newcastle United’ın Premier Lig’e veda etmesinin ardından İngiltere’den ayrılması beklenen Arjantinli stoperin de yakın takibe alındığı belirtildi.

Orhan Şam için yeşil ışık
Aslan’ın yerli stoper konusundaki tercihi ise belli... Hacettepe’de oynayan Orhan Şam ile ilgilenen Sarı-Kırmızılılar’da Başkan Polat’ın bu transferi bitirme aşamasına geldiği kaydedildi. Federasyon Mali Genel Kurulu için Ankara da bulunan Polat’ın, İlhan Cavcav’dan Orhan’ı istediği bildirildi. Cavcav’ın da oyuncuyu Galatasaray’a satmaya sıcak baktığı gelen bilgiler arasında...

Raşit Altun

Rijkaard ekibiyle geldi
Sarı-Kırmızılı ekibin yeni teknik direktörü Frank Rijkaard, dün gece İstanbul’a geldi. Beraberinde yardımcısı Neeskens’in yanı sıra, kondisyoner ve kaleci antrenörüyle Polat Otel’e yerleşen Hollandalı teknik adam, bugün ya da yarın yönetimle bir araya gelerek, kamp yeri ve diğer pek çok konuda fikir alışverişinde bulunacak.
Para yok bant var!
Sarı-Kırmızılılar´da kaptanlık görevine getirilen Arda´nın maaşına zam yapılmadı. Yıldız oyuncu, “Bana verilen bu sorumluluk paradan çok daha önemli” diye konuştu
Galatasaray’ın önümüzdeki sezon kendisinden çok şey beklediği Arda Turan’a, Başkan Adnan Polat takımın 1. kaptanlığını teslim etti. 5 dakikalık görüşmenin ardından Arda’ya yapılan bu jestin para olarak bir karşılığı ise olmadı. Ancak milli futbolcunun bu konudan dolayı hiç rahatsız olmadığını ifade ettiği öğrenildi. Altyapıdan, A Takım’a kadar yükselen ve ‘Türkiye’de Galatasaray’dan başka bir kulüpte oynamam’ diyen yıldız futbolcu, kendisine verilen böylesine büyük bir sorumluluğun paradan daha değerli olduğunu belirtti. Başkan Polat’ın genç yaşta böylesine önemli bir görev için seçtiği Arda’nın, kendisine olan güveni ve soğukkanlılığının bu kararda etkili olduğu bildirildi.

Takımın beyni olacakÖnümüzdeki sezon büyük başarılar hedefleyen camianın böylesine önemli bir sezonunda yeni teknik adam Hollandalı Frank Rijkaard’ın, sahadaki beyni olacak olan Arda’ya kaptanlık pazubandının verilmesi, takım arkadaşlarını da memnun etti.
Evren Büker Galatasaray Cafe Crown'da

Galatasaray Cafe Crowm, Oyak Renault'nun şutör guardı Evren Büker’le anlaşmaya vardı. Yeni sezonda Galatasaray Cafe Crown formasıyla mücadele edecek olan Evren Büker'e başarılar dileriz.
Emre'nin G.Saray aşkı!
Galatasaraylı futbolcu Emre Aşık, en rahat şampiyon olabilecekleri sezonu kaçırdıklarını söyledi.
Emre Aşık, Radyospor'a yaptığı açıklamada, yeni teknik direktörleri Frank Rijkaard ile gelecek sezon şampiyon olacaklarını savunarak, ''Bence bu sezon, şampiyon olabileceğimiz en kolay sezondu. Ama bir türlü sakatlıklardan kurtulamadık'' dedi.

Sarı-kırmızılı oyuncu, 23-24 futbolcunun sezon boyunca sakatlıklarla uğraştığını ifade ederek, şunları kaydetti:

''Takım kurmakta zorlandık. Çok tuhaf bir sezondu. Ama gelecek sezon işimizi şansa bırakmayacağız. Yeni teknik direktörümüz Rijkaard kendini fazlasıyla kanıtlamış biri. Bir an önce oynatacağı sistemi bize adapte etmeye çalışacak ve bize büyük iş düşüyor. Zaten kadromuz çok iyi. Çok kısa sürede adapte olabilirsek birkaç takviyeyle şampiyon olacağımıza inanıyorum.''Kendini çok iyi hissettiğini kaydeden tecrübeli oyuncu, şunları söyledi:

''Bu sezon sonunda fizik olarak düşme yaşasaydım ya da kendimi iyi hissetmeseydim futbolu bırakmayı düşünüyordum. Ama öyle hissetmedim. Fizik olarak da çok iyi durumdayım. Bu nedenle bir sene, hatta iki seneyi de kaldırabilirim diye düşünüyorum. Ama özellikle bu seneyi tamamlamam gerekiyor. Bu sezonu iyi bir şekilde geçirirsem sonraki sezon da oynayıp, futbolu bırakabilirim. Zaten sözleşmem 1 yıl daha devam ediyor.''

''GALATASARAYLI OLDUĞUMU HİÇ GİZLEMEDİM''

Geçmiş sezonlarda Beşiktaş ve Fenerbahçe'de de forma giyen Emre Aşık, Galatasaraylı olduğunu ise gizlemediğini söyledi.

Fenerbahçe'ye transfer olduğu dönemde 18-19 yaşında olduğunu hatırlatan sarı-kırmızılı oyuncu, şöyle devam etti:

''O zaman bana bir gazeteci sorduğunda Galatasaraylı olduğumu söyledim. Ama gazetelere çok yanlış yansıtıldı. Sonra Beşiktaş'a geldim. Beşiktaş'ta dönemin ikinci başkanı Hüsnü Güreli 'Sen çocukluktan Beşiktaşlısın değil mi?' diye sordu, ben de 'Hayır, Galatasaraylıyım' dedim.

Ben bu gerçeği hiç gizlemedim. Ama oynadığım bütün takımlarda en iyi şekilde mücadele ettim. Karşı takım Galatasaray da olsa hep sonuna kadar mücadele ediyordum. Galatasaray'a karşı oynarken de Galatasaraylı olduğumu hiçbir şekilde aklıma getirmiyordum. En iyi şekilde oynamaya çalışıyordum.''

Emre Aşık, kendine çok iyi baktığını vurgulayarak, ''Tecrübeli olduğumu da düşünüyorum ve bunun avantajını kullanıyorum. Haftada 4-5 gün fitnessa gidiyorum ve özellikle sabah antrenmanlarından
http://www.supersinif.eniyiforum.net
мєЯωє˚[Ч.Ч]
Co-Admin
sıra adı
Co-Adminsıra adı
мєЯωє˚[Ч.Ч]

MesajKonu: Geri: Günlük GS Gazetesi -1-   Günlük GS Gazetesi -1- Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 9:13 pm

saoL cnm =)
http://hepsifanclubb.benimforum.org/forum.htm
aяdaмüqє
Moderatör
sıra adı
Moderatörsıra adı
aяdaмüqє

MesajKonu: Geri: Günlük GS Gazetesi -1-   Günlük GS Gazetesi -1- Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:21 pm

ö.d
AяđанаžаŁ'
Yeni Üye
sıra adı
Yeni Üyesıra adı
AяđанаžаŁ'

MesajKonu: Geri: Günlük GS Gazetesi -1-   Günlük GS Gazetesi -1- Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:45 am

Müqem BenDensin BenDe Hergün Haber OkumaqDan Smile
aяdaмüqє
Moderatör
sıra adı
Moderatörsıra adı
aяdaмüqє

MesajKonu: Geri: Günlük GS Gazetesi -1-   Günlük GS Gazetesi -1- Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 1:57 pm

KAÇIrıLır mı yaa

Günlük GS Gazetesi -1-
1 sayfadaki 1 sayfası