Sitenin İçeriğini Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekir. Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın.
P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum.. Asdsdadcopy

Sitenin İçeriğini Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekir. Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın.
P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum.. Asdsdadcopy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaMp3Latest imagesKayıt OlGiriş yap

P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum..

2 posters
YazarMesaj
мєЯωє˚[Ч.Ч]
Co-Admin
sıra adı
Co-Adminsıra adı
мєЯωє˚[Ч.Ч]

P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum.. Empty
MesajKonu: P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum..   P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum.. Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 10:40 pm

Pınar Yılmazerler:
Hepsi’nin eski üyelerinden Gülçin geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı düzenledi biliyorsunuz.
O basın toplantısı düzenledi, bana gelen mail ve telefon sayısında da doğal olarak bir artış oldu. “Pınar Abla ne oluyor? Geri mi dönecek? Diğer üyelere ne olacak” vs şeklinde bir çok mail ve telefon geldi sizlerden. İnanın ben de şok olmuş durumdayım. Gülçin basın toplantısında müzik şirketiyle bir takım parasal problemleri olduğunu söylemiş. “Evet erkek arkadaşım Dubai’de ama evlenmiyoruz” demiş.

Bunun üzerine hemen grubun menajeri Şebnem Özberk’i aradım. Özberk aynı zamanda Cemre’nin de annesi, biliyorsunuzdur. Ben daha önce bu köşeden Gülçin’e mutluluklar dilemiştim, hatırlarsınız. Aşkı uğruna yaptığı fedakarlığı sonuna kadar desteklemişken Gülçin’in yaptığı açıklama beni hayal kırıklığına uğrattı. Ama anladım ki; benim hayal kırıklığım Şebnem Özberk’inkinin yanında hiç kalır. Kızların aldığı nefesten bile haberdar olan, gecesi, gündüzü onlarla geçen Özberk; “Pınar Gülçin aşık olup Dubai’ye gideceğini söyleyerek ayrıldı gruptan. Biz de hayır mı diyecektik. Gülçin’in sözlerini gazeteden şaşkınlıkla okuduk” dedi haklı olarak.

Anlayacağınız sessiz sakin Gülçin bu kez çocukluk arkadaşlarını bile fena halde şaşırttı. Söylentiler; Gülçin’in solo albüm çıkaracağı yönünde. Ama doğru mu, değil mi bilemem. Bunu zaman gösterecek. Bu arada Hepsi’nin diğer üyeleri için endişelenenlere şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kızlar acayip sağlam ve dimdik. Yeni projelerde sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyorlar. En merak ettiğiniz konuyu da aydınlattıktan sonra hepinizi tatlı yanaklarınızdan öperek yazıma son noktayı koyuyorum.
http://hepsifanclubb.benimforum.org/forum.htm
aяdaмüqє
Moderatör
sıra adı
Moderatörsıra adı
aяdaмüqє

MesajKonu: Geri: P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum..   P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 2:54 pm

Bende Merak Ediyorum Tek Performansını
http://www.supersinif.eniyiforum.net
мєЯωє˚[Ч.Ч]
Co-Admin
sıra adı
Co-Adminsıra adı
мєЯωє˚[Ч.Ч]

MesajKonu: Geri: P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum..   P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum.. Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 9:39 pm

Bnde..
http://hepsifanclubb.benimforum.org/forum.htm
aяdaмüqє
Moderatör
sıra adı
Moderatörsıra adı
aяdaмüqє

MesajKonu: Geri: P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum..   P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum.. Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 2:26 pm

acaba ne yapcak
http://www.supersinif.eniyiforum.net

P.Yılmazerler: Gülçin’i merakla izliyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülçin Ergül’den Açıklama...
» Gülçin: Sesimi Kullanıyorlar!
» Gülçin Mahkemede Hakkını Aradı!
» Gülçin’i Zora Sokan Cevap..
» Eren: Dost Kalmayı Gülçin İstemedi..